Wednesday, June 30, 2010

Miao


V pondělí jsme měli poslední rozlučkovou party. Co bude dál? Nevím. Dny utíkají jako voda, ani nevnímám, jestli je pondělí středa nebo sobota. Konečně jsem se dokopala k důležitým věcem, co už jsem měla dávno udělat, i přes lenost která v pomaturitním veselí zavládla. Například jsem si dodělala kočičí ouška. Zadalší se pravděpodobně měním v romantičku, protože poprvé (!) v životě jsem zatoužila po květinových vzorech, které jsem až doposud razantně odmítala. Světřík je mimochodem  můj první a zatím poslední slevový úlovek. Zároveň jsem na sobě také poprvé měla overal, což je jedna z nejúžasnějších věcí, co existují, i přes jeho abnormálně krátkou délku. Vytáhla jsem své Jimmíky do pražských ulic. Začínám psát i anglicky. To bude asi tak vše, i když je toho podstatně dost.

Monday we had our final party. What's next? I don't know. Days go by and I don't even realize what day it is. I got to do all the important stuff despite the laziness that reigned after the graduation. For example I finished my cat ears. And I also think I am becoming a romantic because for the first time of my life I got to want something flower-printed, which I used to refuse. By the way the cardigan is the first thing I bought on sales. At the same time I wore a playsuit for the first time and it is one of the most awesome things on Earth even if it is quite short. I walked out my Jimmies on Prague streets. As you can see I start writing in English. That's all for now even if there's quite a lot.Playsuit from H&M, heels Jimmy Choo for H&M, cardigan from Zara & headband is DIY.

Tuesday, June 22, 2010

Nouvelle vague


Nouvelle vague čili nová vlna.
Pro filmové nadšence jedno z nejdůležitějších období vůbec.
Pro hudební nadšence jedna z nejlepších francouzských skupin vůbec.
Pro módní nadšence jedna z nejlepších barev laků na nehty vůbec.
Vyberte si.

  
Na sobě mám šaty & ponožky H&M, pásek Massimo Dutti a boty neznámé značky.Saturday, June 19, 2010

Red in the darkČervené šaty už pár let mám a patří mezi mé oblíbené kousky (ano, vím, že minimálně polovina mého šatníku jsou moje "oblíbené kousky"). Prý v nich vypadám jako Maková panenka. A přesne proto se mi taky líbily: ta červená je úplně maková. Miluju vlčí máky. Jsou jemné, pomíjivé a mají jednu z nejkrásnějších barev na světě. Ty šaty jim jsou strašně blízké, a nejen to, jsou strašně blízké i mně osobně, protože se s nimi pojí skvělé vzpomínky. Mám ráda, když už má oblečení něco za sebou a já si můžu říct "jo, v těhle šatech jsem zažila skvělé chvíle".

Doufám, že jste si dnešní noc užili alespoň z poloviny tak, jako já. Hezkou sobotu!Na sobě mám šaty H&M, vintage náhrdelníky, šátek Kenzo jako pásek a boty Zara.

Thanks my lovely sista for the lovely pics!


PS: Přijde vám normální, že začne pršet zrovna ve chvíli, kdy vyjdu z domu? Mně teda rozhodně ne. Cítím spiknutí...

Wednesday, June 16, 2010

Pink is my new obsession


Dneska jsem dopsala jupí. Jakmile jsem přijela domů, hned jsem se musela převléct. Po více než týdnu strávených v džínách, tričkách a plochých botách všeho druhu (zkuste si dobíhat vzdálenost jednoho kilometru od metra ke škole na podpatcích) jsem se do šatiček strašně těšila. A když už se vyfiknout, tak pořádně. Že jsem celá moc růžová? Na oblečení se přece promítá momentální nálada!

Děkuju vám za komentáře, které jste psali i když se nic nedělo. Teď se bude dít.
Zvláštní poděkování pak patří "milým" anonymním komentářům, které mě dneska při čtení patřičně rozesmály. Psát něco takového člověku s abnormálně vysokým sebevědomím, jako jsem já, je čistá pošetilost. Možná se tím bavíte, ale věřte tomu, že já víc ;)


Na sobě mám sako H&M, šaty Topshop, punčocháče Asos & kabelku Furla.

Fotila Natalie.
Majiteli žlutého brouka děkuji za poskytnutí prostor k focení.

Wednesday, June 9, 2010

Midnight vision

Tyhle fotky mám v záloze už dlouho, čekala jsem jen na správnou chvíli, kdy je sem dát. 

Zítra začínám psát.
Příští týden se vrátím. V plné parádě.
Fotila Barbara.
Na sobě mám šaty H&M Garden collection & boty Jimmy Choo pro H&M

Friday, June 4, 2010

I shot you down

Na sobě mám šaty & svetřík Zara, pásek Massimo Dutti, boty Stradivarius a prstýnek H&M.
Fotila Barbara.
Lookbook zde.

Naše poslední zvonění proběhlo včera ve stylu mafie. Všichni vypadali naprosto fenomenálně, nesundávali černé brýle z nosu, tvářili se zle a v ruce drželi pistolky (práskací a vodní), čímž se to vlastně všechno zvrtlo. Na konci dne, myslím, nebyl jediný člověk z celé školy, ať už učitel nebo žák, který by unikl palbě vodních kapek. Přepadávali jsme jednu třídu za druhou za doprovodu afrických bubnů a klapání podpatků. Pak jsme vyhodili školu do luftu (zapálili tři dýmovnice) a se vší parádou odešli. Byl to můj nejlepší (bohužel i poslední) den školy. 

A teď se začínám učit. Hasta la vista babies.


BANG

BANG


.