hello, i love you

H&M top & bag, Vintage skirt, Zara booties & Swarovski necklace

Say Hi to my new babies! That's what I bought myself for my birthday, what else than shoes could it be? I swear I am totally in love with them. Since I realised the heel on my former black booties was broken (it was moving backwards when walking) I knew I had to fix it and soon. Of course, they are not the most fashionable shoes ever, but that's why I like them so much: I can easily picture myself wearing them in five years. Plus (a plus enormous enough to spread on your whole screen): they are the most comfortable heels EVER. So I spent  the whole afternoon walking in them from one side of the city to another, stood in a l-o-n-g queue and went back home with my groceries with no pain in my feet. Good buy. 

Pozdravte mé nové drahoušky! Co bych si asi tak sama sobě mohla koupit k narozeninám, že? Přísahám, že je miluji. Když jsem si uvědomila, že moje milované a dlouho sháněné kotníkové kozačky jsou v tahu (zlomený podpatek: při chůzi se elegantně posouvá směrem dozadu), věděla jsem, že budu muset sehnat něco podobného. Nejsou sice nejžhavějším výstřelkem sezóny, ale to je na nich ve finále to nejlepší. Dokážu si sama sebe představit je nosit za pět let. Plus (plus tak velké, že se žene přes celou obrazovku): jsou to nejpohodlnější boty všech dob. Nekecám, na mou duši, na japonské suši. Celý den jsem strávila běháním z jednoho místa na druhé, stáním v d-l-o-u-h-ý-c-h frontách a cestou domů s nákupem, aniž by mě při tom zabolela nožka. Tomu se říká dobrá koupě.
PS: Informace pro přistěhovalce: o další prozáření dne se postarala zakysaná smetana. Už rok a něco ji tu zoufale sháním. Mají ji v Carrefouru na Ramblas. Ou jé.

27 comments:

 1. vypadáš nádherně a drahouškové jsou naprosto úžasní:)

  ReplyDelete
 2. Skvělé boty!Moc ti to sluší!

  ReplyDelete
 3. Jsou fakt hezký, kdybys měla 37, tak bych ti je asi ukradla.

  ReplyDelete
 4. Boo: mám 37 a kupuju si trezor!
  A děkuju! :)

  ReplyDelete
 5. top so sukňou ako keby boli pre seba vyrobené. Boty tiež na jednotku!

  ReplyDelete
 6. Krásna si :) Super sú tie topánky ;)

  ReplyDelete
 7. ty boty jsou naprosto dokonalý =)

  ReplyDelete
 8. tyhle jsem taky chtěla, ale bohužel mi neseděly, jinak mají super podpatek, výšku a tvar...

  ReplyDelete
 9. Jsou perfektní a jestli ještě ke všemu pohodlné, hm... btw taky mám 37! :D
  http://theautumnchick.blogspot.com/

  ReplyDelete
 10. oo tak predsa ! :)
  máme pekné boty

  lesimple.sk

  ReplyDelete
 11. nie je to sice druh topanok ktore by som nutne musela mat... ale cim viac ich vidim, tym viac si uvedomujem ze na nich skutocne nieco je...

  ReplyDelete
 12. Líbí se mi ty boty :)  http://adelinwonderland.blogspot.com/

  ReplyDelete
 13. nadčasový to kousek! :)

  www.kavarenskapovalecka.blogspot.com

  ReplyDelete
 14. Happy Birthday to you! What a great gift to yourself! xo www.casualglamorous.com

  ReplyDelete
 15. kdybych byla chlapem nabídla bych ti sňatek...

  ReplyDelete
 16. super cute outfit and cute boots!!

  ReplyDelete
 17. Zakysanou smetanu ve spanelsku take muzes sehnat v retezci Mercadona :-)

  ReplyDelete
 18. Sú absolútne skvelé.. Tak som sa zbehla pozrieť do našej Zary na ne.. a celkom ma zarazila cena.. Keď som bola minulý rok v Zaragoze, tak som si všimla, že ceny v Zare sú o hodný kúsok nižšie ako u nás na Slovensku.. Ak to nie je tajomstvo, tak mi, prosím, prezraď, koľko si za ne dala v ľúbeznej Barcelone.. Robíš veľmi vydarený blog a ak by sa ti chcelo, tak šupni sem tam aj fotky z Barcelony, trošku by ma to zahrialo v našej tmavej kancelárii:)

  ReplyDelete
 19. Šupakúpa zverinec: tady stály 59 €, všude kromě Španělska stojí 79 předpokládám (nebo že by dokonce 99)? Zara i Mango tu jsou podstatně levnější :)

  ReplyDelete
 20. Vďaka za odpoveď.. Presne tak, na Slovensku stoja 79€, čo sa mi zdá.. no povedzme.. prehnané:)

  Veve

  ReplyDelete