i'm back!Hello beauties! I am back from an extremely tiring exam period that caught me "unprepared" and in that case I preferred not to distract myself from work with needless stuff such as the Internet, social life and in the final phase even sleep. Fortunately I caught up with my sleep deprivation but I still feel exhausted mentally and have to force myself to do stuff- there are so many things that I have wanted to do for months, like sleep, go to the beach, go see many exhibitions, read books, go to cafés and always postponed it and now I finally catched up somehow. You can follow #adelasstaycation (staycation = staying + vacation) on my Instagram and I am going to do a round up here too, because I think some of you could use tips on what to do in Barcelona this summer.
I also feel like writing again- when I got a little idea I never have the time to fully explore it. Now I have so many things I want to write about: inappropriate dressing, expectations on garment's live expectations, my struggles with what to wear in the summer- hopefully I won't get totally summer lazy and get to it sometimes soon. That sounds like I am going to procrastinate even in my free time... But I think I have well deserved it!

Zdravím všechny krásky a krasoně! Konečně mi skončilo naprosto vyčerpávající zkouškové období, co mě zastihlo "nepřipravenou" (na něco podobného je jakákoliv příprava prostě nedostatečná), a tak jsem se rozhodla nerozptylovat se zbytečnostmi jako jsou internety, společenský život a ke konci ani spánkem. Naštěstí už jsem dohnala svůj spánkový deficit, ale pořád mám pocit, že jsem unavená a snažím se dohnat všechny ty věci, co jsem chtěla již několik měsíců udělat, ale nikdy na ně nebyl čas. Byla jsem na výstavě (zde jsou fotografie na Alvar Aalto v Caixa Forum, kam jsme šly se Zuz), na pláži, v kavárnách a snad se mi podaří otevřít i nějakou tu knihu. Sledujte #adelasstaycation (staycation = prázdniny doma) na mém Instagrámku a poté mám v plánu něco o tom, co jsem poslední dny dělala, napsat i sem, aby toho využili ti z vás, co se v létě chystají do Barcelony.
Také mám konečně chuť psát- než abych psala něco napůl, tak raději vůbec, ale teď ve mně těch témat bublá docela dost: nevhodně oblečení lidé, přílišná očekávání co se kvality týče, nebo například jak trpím s letním odíváním. Snad se k tomu brzy dostanu, to by bylo, aby mě prokrastinace dostala v mém volném čase!

& Other Stories dress, Matt & Natt bag, Daniel Wellington watch & Adidas sneakers

11 comments:

 1. Moc krásné šatičky!

  www.changingroom.cz

  ReplyDelete
 2. Prekrásny outfit :) Tiež už sa teším na deň, keď budem mať po skúškovom :D

  http://lamodaeanarchia.blogspot.com/

  ReplyDelete
 3. Skvělý outfit, ty boty jsou úplně zázračný, jak jdou skoro ke všemu :)

  ReplyDelete
 4. vel'mi sa teším že už si späť :) tipy čo robiť v barcelone privítam, ked'že sa tam chystám, takisto ostatné námety na články vyzerajú zaujímavo. ešte pripomínam že dávnejšie si sl'úbila článok v ktorom obchode sa polatí kupovať aký kus oblečenia, bude táto téma zahrnutá v niektorom z najbližších článkov? dˇakujem :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. v jednom příštích se toho dotknu a samostatný článek bude taky, ale o něco později :)

   Delete
 5. Jéé, tak to jsem ráda, že už to máš všechno za sebou a čeká nás série dlouhých článků, které mám od tebe nejraději :D :). A ty šaty jsou krásné, úžasná barva <3.

  ReplyDelete
 6. - aalto je buh ! je ovsem otazkou, kdo z vas dvou je vetsi ,)

  ReplyDelete
 7. Ty šatičky jsou fakt MŇAM!

  Happy Weekend! ♥

  THE KAWAII PLANET

  ReplyDelete
 8. Šaty krásné, jen je zkus vyžehlit, a budou úplně nej.

  ReplyDelete