H&M Studio AW 2016


It has become a little tradition for Nika and me to do a little photo shoot at the end of summer with H&M's AW Studio collection (see last year here). This time we were inspired by its folklore nature and decided to take the city girl out in the fields. As much as I am a concrete jungle animal I love getting out into Bohemian fields and nature and for once not having thousands of people on the same limited urban space. 
And quite obviously I am very happy that Nika's kids agreed to assist me since this Studio collection is the first one to offer clothes for children- please not Fred's leggings are the same patterns as my dress- quite frankly I consider outfit matching as a valid reason to have kids ;) See more pictures on Nikola's blog here!
Thank you H&M and Nika (and the kiddos :)) for such a great opportunity!


Stalo se už naší krásnou pozdně letní tradicí, že si s Nikou uděláme focení s kolekcí Studio AW od H&M (na minulý rok se můžete kouknout tady). Pro tentokrát jsme se inspirovaly folklorním rázem celé kolekce a vzaly jsme to městské děvče na výlet do přírody. Ač jsem betonovou džunglí odchována, tak v posledních letech nikdy neodmítnu nabídku vyjet někam ven, pomalu abych vystrkovala hlavu z okna jako pes, jak se mi to líbí, a užívám si to, že se netísním na kilometru čtverečním s tisíci dalšími lidmi.
Taky jsem moc ráda, že Niky děti souhlasily s tím, že budou na fotografiích se mnou- tato kolekce Studio je totiž ta první, kde je i dětské oblečení (všimněte si Fredových kalhot ladících mi k šatům!) a já vám zoufale přemýšlím nad tím, jestli se dá outfitová sladěnost pokládat za pádný důvod, proč mít děti ;) Na více fotek se koukněte k Nice na blog sem!
Děkuji moc H&M, Nikolo, Lili a Fredovi za tak krásnou příležitost! Kolekce bude v dostání 8. září v pražském Myslbeku a samozřejmě na internetu.


All clothes & accessories H&M Studio AW 2016
Photos by Nikola Pospíšil Šiková

7 comments:

 1. S tím kabátkem ti to hrozně sluší! :)

  ReplyDelete
 2. nádherné fotky a krásne outfity. a pristane ti to!

  ReplyDelete
 3. Tak to je dokonalost, tyhle fotky. Mají skvělou atmosféru.

  Simple living: Letní úkolníček

  ReplyDelete
 4. Nádherné fotky, Adél! Vypadáš krásně <3

  Nikola
  http://nicolsview.blogspot.cz/

  ReplyDelete
 5. tohle je nejvíc boží! nemám slov...

  ReplyDelete